SERWIS
Zdobywca tytułu „ Miedzynarodowa Ciężarówka Roku 2019, nowy F-MAX jest gotów ruszyć w drogę! Dzięki obszernej kabinie, mocy oraz najnowszej technologii, F-MAX wita Cię w zupełne nowym świecie!

AUTORYZOWANY

SERWIS

Autoryzowane serwisy pojazdów, najczęściej nazywane są autoryzowanymi stacjami obsługi lub w skrócie ASO, to miejsca, w których samochody określonych marek poddawane są szczegółowym kontrolom i naprawom. Zakres usług może obejmować diagnostykę i naprawę różnych typów pojazdów: od osobowych, przez ciężarowe aż po naczepy i motocykle, które działają w systemie dystrybucji utworzonym przez dostawcę.

Autoryzowane serwisy pojazdów często mają siedzibę połączoną z salonem sprzedaży, działając w ramach sieci dealerskiej określonego producenta. W licencjonowanych warsztatach specjaliści korzystają wyłącznie ze specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części zamiennych, a także wykonują diagnostykę i naprawy zgodnie ze stosowaną przez producenta technologią.

W autoryzowanym serwisie pojazdów Ford zajmujemy się diagnostyką i naprawą samochodów ciężarowych i naczep. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy i ogromnego doświadczeniu możesz mieć pewność, że zostawiasz swój pojazd w dobrych rękach. Priorytetem naszego serwisu Ford jest utrzymanie samochodów ciężarowych w pełnej sprawności i gotowości do pracy.

Korzystając z naszego autoryzowanego serwisu Ford możesz mieć pewność najwyższej jakości usług oraz ekspresowego ich wykonania zgodnego z wcześniej ustalonym terminem. Nasi specjaliści pracują z zachowaniem wymagających norm, które dotyczą realizowanych usług oraz obsługi klienta. Poza tym stale biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, które umożliwiają im stałe ponoszenie kompetencji zawodowych.

Usługi serwisowe

W autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych Fort zajmujemy się diagnostyką i naprawą. W naszym wyposażeniu znajdują się profesjonalne urządzenia do komputerowej analizy pojazdów. Doświadczeni specjaliści zajmują się przeprowadzaniem:

naprawy silników,
naprawy skrzyni biegów,
naprawy zabudowy,
naprawy powypadkowe,
serwis układu hamulcowego oraz opon,
naprawy mechaniczne i elektryczne,
pełną diagnostykę pojazdów,
przeglądy okresowe,
legalizację tachografów.

Wszelkie czynności serwisowe wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych, zaawansowanych sprzętów i specjalistycznych urządzeń. Daje to gwarancję wykonania usług na najwyższym poziomie i największą dokładnością.

Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści serwisu Ford

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w serwisie pojazdów ciężarowych i naczep, które idzie w parze z rozległą wiedzą i kompetencjami w zakresie diagnostyki i napraw. Kadrę serwisu Ford tworzą wykwalifikowani mechanicy, którzy szybko i trafnie lokalizują zaistniałą usterkę i skutecznie ją usuwają.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to umiejętność błyskawicznego i precyzyjnego zdiagnozowania problemu i niezwłocznego zareagowania. Cechujemy się sprawnością, zorganizowaniem i umiejętnością priorytetyzacji zadań. Dzięki stosowaniu przez nas ścisłych norm postępowania, każda awaria eliminowana jest szybko i bezpiecznie.

Badania techniczne w serwisie pojazdów ciężarowych Ford

W autoryzowanym serwisie pojazdów ciężarowych podejmujemy się także wykonywania badań technicznych, które nazywane są przeglądem rejestracyjnym. Przeprowadzamy analizę różnych parametrów aut, to znaczy sprawność oświetlenia, zawieszenia, ogumienia, układu kierowniczego, nadwozia, poziomu emisji zanieczyszczeń, pasów bezpieczeństwa, układu wydechowego, a także obowiązkowego wyposażenia pojazdu.

Celem przeprowadzanej przez nas diagnostyki pojazdów ciężarowych jest skontrolowanie, czy mogą być one dopuszczone do ruchu drogowego i nie stanowić przy tym zagrożenia dla innych jego uczestników. Badania techniczne są obowiązkowe dla takich pojazdów, jak samochody osobowe, ciągniki rolnicze, motorowery, auta dostawcze, ciężarówki czy przyczepy.

W serwisie Ford przeprowadzamy:

badania okresowe,
badania dodatkowe,
badania sprawdzające zgodność z warunkami technicznymi.
Serdecznie zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu pojazdów ciężarowych Ford, w którym zajmujemy się kompleksową diagnostyką i naprawą. Zaufaj naszemu ogromnemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy – serdecznie zapraszamy do kontaktu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram