MYJNIA
Zdobywca tytułu „ Miedzynarodowa Ciężarówka Roku 2019, nowy F-MAX jest gotów ruszyć w drogę! Dzięki obszernej kabinie, mocy oraz najnowszej technologii, F-MAX wita Cię w zupełne nowym świecie!

MYJNIA

AUTOMATYCZNA

W naszej myjni automatycznej pod patronatem marki Kärcher umyjesz i wypielęgnujesz dowolny pojazd. Placówka zlokalizowana w Głogoczowie, obok Krakowa, świadczy kompleksowe usługi w zakresie mycia samochodów dostawczych, ciężarowych i autobusów.

Myjnia jest zautomatyzowana i czynna niemal przez wszystkie dni tygodnia. Dzięki niej zadbasz o swój prywatny samochód lub wykonasz niezbędne zabiegi pielęgnacyjne pojazdu służbowego.

Zapraszamy serdecznie do myjni w Porębski Transport & Logistic Autoryzowany Dealer Ford Trucks!
Z nami nabierzesz blasku!

Myjnia automatyczna dla samochodów ciężarowych – kto powinien skorzystać?

Do myjni automatycznej pojazdów ciężarowych powinni udać się wszyscy posiadacze ciężarówek, autobusów, dostawczaków oraz ciągników. Dotyczy to zarówno kierowców pracujących w ramach jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i przedstawicieli firm transportowych oraz spedycyjnych.

Usługi mycia i pielęgnacji szczególnie polecane są w przypadku flot pojazdów, które realizują przewóz mienia na terenie całego kraju lub jeżdżą w trasy międzynarodowe. Cykliczne dbanie o dobry wygląd samochodu ma bowiem ogromne znaczenie w kontekście reprezentatywnym, zwłaszcza podczas współpracy z dużymi i znanymi markami.

Dlaczego warto odwiedzić myjnię automatyczną Kärcher?

Myjnia automatyczna to miejsce, które co jakiś czas powinni odwiedzać kierowcy renomowanych firm transportowych i spedycyjnych. Korzystając z usług czyszczenia i pielęgnacji mogą oni:
podnieść bezpieczeństwo zatrudnionych kierowców lub swoje,
wpłynąć w sposób znaczący na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa,
zapobiegać kosztownym naprawom na skutek działania zaniezczyszczeń, np. soli drogowej,
dbać o żywotność pojazdów.
Wizyta w myjni automatycznej pojazdów ciężarowych ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym, kiedy na drogach oprócz lodu i śniegu pojawiają się również inne zanieczyszczenia m.in. piach. Brud bowiem nie tylko wpływa na wygląd samochodów, lecz działa destrukcyjnie na poszczególne podzespoły, a także obniża widoczność.

Dbanie o pojazd poprzez zabiegi pielęgnacyjne na myjni widocznie podnosi poziom bezpieczeństwa, a nawet pomaga uniknąć kosztownych mandatów nakładanych przez policję za zabrudzone szyby, reflektory i nieczytelną tablicę rejestracyjną.

Myjnia automatyczna Kärcher – profesjonalne mycie samochodów

Wybierając myjnię, warto odwiedzić miejsce sygnowane logo cenionego dostawcy usług z zakresu czyszczenia. W myjni automatycznej Kärcher masz gwarancję wysokiej jakości pod patronatem jednego z najbardziej znanych przedsiębiorstw, które opracowuje i produkuje wysokociśnieniowe urządzenia myjące.

W naszej placówce znajdziesz sprzęt, który nadaje się idealnie do usuwania nawet największych zabrudzeń. Każde urządzenie sygnowane logiem Kärcher daje Ci pewność, że Twój pojazd będzie dopieszczony w każdym calu.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram