CARGO
Zdobywca tytułu „ Miedzynarodowa Ciężarówka Roku 2019, nowy F-MAX jest gotów ruszyć w drogę! Dzięki obszernej kabinie, mocy oraz najnowszej technologii, F-MAX wita Cię w zupełne nowym świecie!

Porębski Truck & Trailer – ciężarówki Cargo

W Porębski Truck & Trailer zajmujemy się sprzedażą ciągników siodłowych Ford Cargo 1848 T oraz 1848T Lowliner. Modele z tej serii charakteryzują się niewielką kabiną i są produktem tureckiej fabryki Ford Otosan. Pojazdy znane są od lat 80., będąc najbardziej rozpoznawalnymi w Wielkiej Brytanii, stanowiąc niewielkie auta na typowo lokalne trasy.

Fordy Cargo bardzo dużą popularnością cieszyły się również w Turcji i krajach Ameryki Południowej. Od 2003 roku wygląd modeli nieco się zmienił – stały się większe, mocniejsze i lepiej dostosowane do transportu dalekobieżnego. W ofercie Forda pojawiły się także 350-konne silniki, a kabiny sypialne wyposażono w podwyższone dachy.

Kolejna modernizacja Forda Cargo nastąpiła w 2013 roku, to znaczy 10 lat temu. Od tamtego czasu pojazdy wyposażone zostały w inny przód nadwozia, poprawiono ich wnętrze, a silniki osiągały moc do 500 KM – początkowo były to jednostki o mocy 460 KM, kolejno wprowadzono warianty 480-konne, które spełniały normy emisji spalin Euro 6.

Od tamtego czasu modele Ford Cargo zaczęły mieć swoje premiery w wielu krajach Unii Europejskiej, takich jak Bułgaria, Rumunia, Węgry, Czechy czy Chorwacja. W 2018 roku pojazdy zawitały też do Polski, prezentując nowy, większy model – Ford Cargo F-Max. Typ ten został pozytywnie przyjęty, spełniając oczekiwania użytkowników.

Ford Cargo 1848 T oraz 1848 T Lowliner są ciągnikami krótkodystansowymi, które wyróżniają się niską ceną i wykorzystywane są głownie do lokalnych, niedługich tras – na przykład dwudniowych. Ich cechą charakterystyczną jest nietuzinkowy wygląd kabiny, który sprawia, że nie sposób pomylić je z żadną inną marką.

Wygląd tych ciągników siodłowych jest dość solidny i sprawia wrażenie pojazdu, który przystosowany jest do ciężkiej pracy. Ford Cargo 1848 T oraz 1848 T Lowliner charakteryzują się prostą, praktyczną konstrukcją. Cała kompozycja wyróżnia się spójną całością, zachęcając klientów swoim solidnym wyglądem.

W ofercie Porębski Truck & Trailer znajdziesz najwyższej klasy pojazdy Ford Cargo 1848 T oraz 1848 T Lowliner. Ich trwałość i dopracowana konstrukcja sprawiają, że doskonale sprawdzają się na krótkodystansowych trasach – serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Poznaj
Model 1848 T
Poznaj
Model 1848 T LOWLINER

Ford Cargo 1848 T – charakterystyka pojazdu

Ford Cargo 1848 T jest ciągnikiem siodłowym, który posiada osie 4x2 o rozstawie 3600 mm. W zależności od modelu może być wyposażony w jeden z dwóch typów kabin sypialnych, to znaczy wysoką lub niską. Pojazd posiada silnik typu Ecotorq o pojemności 12,7 l i mocy 480 KM. Jego moment obrotowy wynosi 250 Nm.
Zbiornik paliwa wynosi 510 + 410 l. Ford Cargo 1848 T posiada też automatyczną skrzynię biegów ZF 12 TX 2620. Ciągnik siodłowy przeznaczony jest do przewożenia ciężkiego załadunku, dlatego bardzo często wykorzystywany jest w branży transportowej.

Ford Cargo 1848 T Lowliner – charakterystyka pojazdu

Ford Cargo 1848 T Lowliner to ciągnik siodłowy, który wyposażony jest w osie 4x2 o rozstawie 3600 mm. W jego wnętrzu może znajdować się kabina sypialniana wysoka lub niska. Silnik modelu pojazdu ma typ Ecotorq o pojemności 12,7 l i mocy 480 KM. Jego moment obrotowy wynosi 2500 Nm, a zbiornik paliwa mieści 600 l surowca. Ford Cargo 1848 T Lowliner wyposażony jest w też w automatyczną skrzynię biegów ZF 12 TX 2620 i przystosowany jest do przewożenia ciężkiego załadunku, na przykład w branży transportowej.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram