AKTUALNOŚCI
Zdobywca tytułu „ Miedzynarodowa Ciężarówka Roku 2019, nowy F-MAX jest gotów ruszyć w drogę! Dzięki obszernej kabinie, mocy oraz najnowszej technologii, F-MAX wita Cię w zupełne nowym świecie!

Promocyjna oferta Ford F MAX z ubezpieczeniem na rok

Potrzebujesz ciągnika siodłowego do swojej firmy? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Skorzystaj ze specjalnej oferty leasingowej przygotowanej przez Ford Trucks Leasing, w której nowy ciągnik siodłowy F-MAX Base, Base Lowliner lub Long możesz zakupić na korzystnych warunkach wraz z ubezpieczeniem na rok w cenie pojazdu!

Każdy leasingobiorca, który zawrze umowę leasingu za pośrednictwem uczestniczącego w promocji dealera, w okresie od dnia 26 stycznia 2023 do 31.03.2023 roku i odbierze pojazd w pierwszym półroczu 2023 roku, otrzyma rok ubezpieczenia pojazdu w cenie.

Oferta skierowana jest do firm transportowych, a jej warunki są bardzo przystępne. Warto się spieszyć, by skorzystać z akcji Ford Trucks Lease, ponieważ ilość pojazdów jest ograniczona. Już dziś rozpocznij wymianę części swojej floty na nowsze pojazdy lub powiększ ją o nowe, ekonomiczne i niezawodne w użytkowaniu ciągniki siodłowe F-MAX.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą !

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram